Beige-zelený ubrus Mike & Co. NEW YORK Honey, 300 x 140 cm

Hledáte dokonalý ubrus pro vaši jídelnu či obývací pokoj? Pak byste mohli zvážit ubrus z kolekce Mike & Co. NEW YORK Honey, který je v krásné béžovo-zelené barvě a má velikost 300 x 140 cm.

Kolekce NEW YORK Honey

Tato kolekce ubrusů je inspirována krásami a atmosférou newyorských ulic. Jejich design tak perfektně evokuje městský styl a urbanismus. Vytvoří tak dokonalou kulisu pro každou příležitost.

Bezovo-zelený ubrus Mike & Co. NEW YORK Honey je zvláštní právě svou barvou, která propojí béžovou a zelenou do jednoho tónu. Tuto barvu se v poslední době můžeme setkat častěji, protože je velmi moderní a elegantní. Navíc se dá dobře kombinovat s hnedými, šedivými či béžovými odstíny. Pro zvýraznění efektu využijte ubrusové svíčky a vytvořte si tak krásnou atmosféru.

Ubrus Mike & Co. NEW YORK Honey

Vlastnosti a materiál ubrusu

Ubrus Mike & Co. NEW YORK Honey má nejen moderní design, ale také praktické vlastnosti, díky kterým si ho zamilujete na první pohled. Patří mezi ně:

  • Velikost: 300 x 140 cm
  • Barva: béžovo-zelená Honey
  • Materiál: 100% polyester
  • Údržba: strojové praní na 30°C
  • Bez žehlení

Velkou výhodou materiálu je jeho snadná údržba. Polyester se snadno žehlí a rychleschnou, takže ubrus bude vždy připraven na další použití. Dále není ani nutné jej žehlit, stačí ho položit na stůl a je krásně hladký.

Ubrus Mike & Co. NEW YORK Honey

Závěr

Pokud hledáte moderní a praktický ubrus, který zároveň perfektně dotvoří atmosféru vašeho místnosti, pak je ubrus Mike & Co. NEW YORK Honey tou správnou volbou. Jeho barva, design a praktické vlastnosti jsou prostě k neodolání. A protože je z kolekce Mike & Co., můžete si být jisti, že kvalita je na vysoké úrovni.