Béžový plastový kelímek na zubní kartáčky Cris od Tomasucci – praktický pomocník v každé koupelně


Béžový plastový kelímek na zubní kartáčky Cris od Tomasucci

Béžový plastový kelímek na zubní kartáčky Cris od italského výrobce Tomasucci se stal nedílnou součástí mnoha koupelen po celém světě. Jedná se o praktický pomocník, který zajišťuje úklidný vzhled koupelny a zároveň usnadní uskladnění zubních kartáčků.

Design a materiál

Béžový plastový kelímek na zubní kartáčky Cris má moderní a elegantní design, který se snadno zapadne do každé koupelny bez ohledu na její styl. Velmi dobře se hodí k bílým keramickým umyvadlům a zrcadlům. Materiál, ze kterého je kelímek vyroben, je kvalitní a odolný plast, který je schopen snést i časté používání a čištění.

Pořídit si tento kelímek znamená mít zajištěn čistý a přehledný úložný prostor pro své zubní kartáčky. Kelímek zároveň chrání kartáčky před prachem, nečistotami a bakteriemi.

Jednoduchá montáž a údržba

Béžový plastový kelímek na zubní kartáčky Cris lze snadno nainstalovat na stěnu koupelny pomocí přiloženého návodu. Montáž je rychlá a jednoduchá, takže si s tím hravě poradí každý. Pokud je potřeba kelímek vyčistit, stačí jej jemně otřít vlhkým hadříkem nebo umýt vodou, což jej činí velmi praktickým pomocníkem v každodenní údržbě koupelny.

Kde si tento kelímek můžete pořídit?

Pokud vás zaujal béžový plastový kelímek na zubní kartáčky Cris, můžete si jej zakoupit na stránkách www.nabytekprehledne.cz. Tento výrobek je k dispozici za velmi příznivou cenu a zaručuje vám kvalitní a praktickou pomocníka v každodenní údržbě koupelny.

obrázek kelímku