Bílá komoda GELLERT/CERGIS 5S – praktické a elegantní řešení pro vaše bydlení

Prostorové řešení vašeho bydlení může být mnohdy složité a nevypadá to tak, že se všechny potřebné věci vejdou. Řešení je ale jednoduché a to v podobě bílé komody GELLERT/CERGIS 5S. Tento moderní nábytek s korpusy i dvířky z kvalitního materiálu LTD v bílé barvě vám nabídne perfektní místo pro uložení osobních věcí. Jasně viditelná struktura dřeva dodá nábytku velice elegantní vzhled.

Komoda s 5 zásuvkami v moderním provedení

Prostorově nenáročná komoda je všestranným pomocníkem a to nejen pro provizorní uložení ve vašem bytě, ale i pro jednoduché ukládání a vyjmutí předmětů ze zásuvek bez jakýchkoli nesnází. S komodou GELLERT/CERGIS 5S si už nikdy nebudete muset lámat hlavu nad tím, kde umístit věci a materiály, které potřebujete mít po ruce, ale zároveň skryty před pohledy ostatních.

Komoda má celkové rozměry – výšku 85 cm, šířku 74 cm a hloubku 35 cm. Komoda je dále vybavena pojízdnými zásuvkami s kovovými kolečky a lištou s plastovými kolečky, aby se vám snadno a pohodlně ovládala. Komoda je dodávána v demontu a sestavení je snadné díky dodávaným návodu k montáži. Zaručenou kvalitu nábytku dokládá plná dvouletá záruka.

Materiál a barva

Komoda GELLERT/CERGIS 5S je opatřena laminovaným materiálem LTD, který je odolný vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům a je hraněn ABS pásou, což je další z faktorů, díky kterým se přenosné zásuvky snadno otevírají a neuvolňují se snadno během užívání. Barva bílá byla volena přesně kvůli své univerzálnosti, aby komoda zapadla do jakéhokoliv interiéru a dodala mu lehký nádech elegance.

V případě, že jste se rozhodli pro nákup komody GELLERT/CERGIS 5S, objednat si ji můžete na následující odkaz: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/komoda-gellert-cergis-5s-bila.

Komoda GELLERT/CERGIS 5S

Nečekejte a pořiďte si komodu GELLERT/CERGIS 5S již dnes a užijte si perfektní místo pro uložení všech vašich osobních věcí!