Designové zrcadlo MARLETT s dubem lefkas v tmavém provedení

Zrcadlo je nejen praktickým nábytkem, ale také velmi dekorativním prvkem, který lze využít k oživení libovolného interiéru. Pokud hledáte něco výjimečného, rozhodně byste měli zkusit zrcadlo MARLETT s dubem lefkas v tmavém provedení.

Zrcadlo v rámu

Zrcadlo má nádherný rám, který působí velmi elegantně a moderně zároveň. Rám je vyroben z kvalitního lamina, což zaručuje dobrou odolnost vůči nárazům i oděrkám. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše zrcadlo bude vypadat jako nové i po mnoha letech používání.

Barva: dub lefkas tmavý

Tmavý dub lefkas patří mezi nejoblíbenější a zároveň nejmodernější odstíny v oblasti designového nábytku. Tento odstín dokáže přinést do interiéru příjemnou atmosféru a zároveň neztrácí na své eleganci. Proto se tento odstín hodí kromě zrcadla i k jakémukoli dalšímu nábytku a příslušenství.

Rozměry (šxhxv): 123 x 7 x 84,5 cm

Zrcadlo má velmi praktické rozměry, které se hodí do téměř každého interiéru. Díky rozměru 123 x 7 x 84,5 cm se snadno vejde na každou stěnu a umožňuje vám prověšení podle vašich potřeb.

Materiál: lamino

Zrcadlo je vyrobeno z vysokokvalitního materiálu – lamina. Tento materiál je velmi odolný vůči vodě, oděrkám a vnějším vlivům, což zaručuje dlouhou životnost zrcadla. Dále se lamino snadno udržuje v čistotě, což je velmi důležité pro hygienu vašeho bydlení.

Dodání v demontu

Zrcadlo je dodáváno v demontu, což umožňuje snadnou manipulaci a přepravu. Díky tomu nemusíte mít obavy z toho, zda vám bude zrcadlo vyhovovat a zda se vám bude hodit do vašeho interiéru. Pokud byste měli jakékoliv dotazy ohledně montáže zrcadla, neváhejte nás kontaktovat.

Záruka 24 měsíců

Všechny naše výrobky jsou garantovány kvalitou a odolností. Proto vám nabízíme záruku 24 měsíců na zrcadlo MARLETT s dubem lefkas v tmavém provedení. Pokud by došlo k nějaké závadě, postaráme se o to, aby byla co nejdříve vyřešena a vy si mohli užít opravdu kvalitní a funkční zrcadlo.

Tak neváhejte a obohaťte svůj interiér o krásné zrcadlo MARLETT s dubem lefkas v tmavém provedení – objednejte si ho ještě dnes a zajistěte si nejen praktický a funkční nábytek, ale také nádherný a elegantní prvek do vašeho bydlení! K objednání přímo na našich stránkách zde: https://www.codina.cz/produkt/marlett-zrcadlo-dub-lefkas-tmavy.