Dřezová baterie S-Line Pro s otočným raménkem chrom – recenze od SIKOBSLPRO282

Dřezová baterie S-Line Pro s otočným raménkem chrom od SIKOBSLPRO282 je páková stojánková baterie určená pro umístění na dřez. Tento výrobek zaujme svým moderním designem a kvalitou zpracování.

Design baterie

Dřezová baterie má chromové provedení, které jí dodává nadčasový vzhled. Montáž je rovněž velmi jednoduchá a rychlá. Baterie se snadno připojí k vodovodnímu potrubí a pomocí upevňovacího šroubu se upevní na dřez. Zároveň je baterie odolná vůči vysokým teplotám a snadno se čistí.

Funkce otočného raménka

Baterie S-Line Pro s otočným raménkem chrom disponuje funkcí otočného raménka, které lze snadno otočit o 360 stupňů. Díky této funkci je možné pohodlně umýt veškeré nádobí i větší hrnce a pekáče. Ramínko je navíc výškově nastavitelné, a to až do výšky 12,5 cm.

Průtok vody

Průtok baterie je 15,5 litrů/minutu, což zajišťuje velmi rychlé a účinné mytí. Díky tomuto vysokému průtoku se snadno odstraní i silné nečistoty a zbytky jídla.

Závěr

Dřezová baterie S-Line Pro s otočným raménkem chrom od SIKOBSLPRO282 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a moderní baterii s funkcí otočného raménka. Velkým plus je také průtok vody 15,5 litrů/minutu, který zajistí rychlé a účinné mytí. Pokud chcete svému dřezu nadčasový vzhled a funkčnost, doporučujeme zvážit tuto baterii. Můžete ji zakoupit na Isolund.cz.

Dřezová baterie S-Line Pro s otočným raménkem chrom