Eka Předsíňová stěna – extravagantní kombinace černé a červené s čalouněnými panely Trinity 30 – Dub Artisan

Předsíňová stěna Trinity je moderní a originální botník, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jeho nezaměnitelný vzhled zaručí, že bude okamžitě upoutávat pozornost v každé domácnosti.

Čalouněné panely

Jedním z klíčových prvků jsou čalouněné panely, které jsou umístěny na zadní straně předsíňové stěny. Tento prvek je naprosto revoluční na českém trhu a zajisté zaujme pohledy všech návštěvníků. Panely jsou potaženy hebkou látkou Trinity, která dodává panelům luxusní vzhled a jemný pocit při doteku. Látka je vyrobena z kvalitních syntetických vláken, která jsou pevná a odolná proti opotřebení. Tato látka je také snadno udržovatelná a odolává skvrnám a oděru.

Tuto překrásnou předsíňovou stěnu si můžete zakoupit na bestnabytek.cz.

Barevné varianty

Nabízíme možnosti různých barev a druhů látek, které si můžete zvolit podle svého vkusu. Předsíňové stěny Trinity s nástěnnými čalouněnými panely nabízíme v mnoha barevných variantách a nabízíme také možnost dokoupit i jednotlivé části samostatně dle naší nabídky.

Eka Předsíňová stěna - extravagantní kombinace černé a červené s čalouněnými panely Trinity 30 - Dub Artisan Publikováno vGalerie Mariánská