Hectorova keramická miska Terre Inconnue o rozměru 15 cm v černé barvě


Hectorova keramická miska Terre Inconnue

Hectorova keramická miska Terre Inconnue je moderní a stylová ozdoba pro každou domácnost. Jedinečný design a černá barva z ní udělá skvělý doplněk pro každou pokrmovou prezentaci. Hectorova miska je vyrobena z kvalitní keramiky, což jí dává dlouhou životnost a trvanlivost. Miska má ozdobný okraj, který ji přidává na vzhledu a dělá z ní jedinečný kus, který bude ozdobou každého stolu.

O rozměru 15 cm v černé barvě

Keramická miska Terre Inconnue o průměru 15 cm je ideální pro servírování malých porcí. Díky svému rozměru je tato miska hlubší než běžné misky. Miska se skvěle hodí pro servírování různých druhů pokrmů, jako jsou polévky, zeleninové směsi nebo saláty. Díky všem těmto vlastnostem je miska často používána v restauracích a euroasijských kuchyních.

Pokud hledáte misku, která je nejen nádherná na pohled, ale také vhodná pro mikrovlnnou troubu, Hectorova keramická miska Terre Inconnue je pro vás tou správnou volbou. Nejen, že ji můžete použít v mikrovlnné troubě, ale také v myčce na nádobí. Díky svému odolnému materiálu vám bude dobře sloužit a bude vám poskytovat pohodlí každý den.

Materiál: keramika

Hectorova keramická miska Terre Inconnue je vyrobena z kvalitní keramiky, což jí dává silné a trvanlivé vlastnosti. Keramika je známá tím, že dokáže udržet teplo a tím udržet i vaše jídlo v teple. Díky tomu můžete jídlo více vychutnat a bude mít větší chuťovou hodnotu.

Specifikace: barva: černá

Miska je v krásné černé barvě, která jí dodává moderní šmrnc a stylový vzhled. Díky této černé barvě se miska skvěle kombinuje s většinou interiérů a bude ozdobou každého stolu.

Parametry: Výška: 6,3 cm, Šířka: 15 cm, Hloubka: 15 cm

Hectorova keramická miska Terre Inconnue má výšku 6,3 cm a průměr 15 cm. Díky svým rozměrům je tato miska ideální na servírování menších porcí jídla. Její hloubka navíc zaručí, že se na misku vejde víc jídla než na běžnou misku. Tyto rozměry jsou ideální pro servírování předkrmy, polévek a dezertů.

Keramickou misku Terre Inconnue od Hectora si můžete zakoupit zde.

Hectorova keramická miska Terre Inconnue