Hnědá vintage jídelní židle od Dan-Form – model Flair z koženky

Židle DAN-FORM Flair je zajímavá pro svůj charakteristický designový tvar, který v sobě mísí decentní eleganci a komfortní vlastnosti. Konstrukce a zejména tvar jsou zárukou dobré stability. Díky zmíněné eleganci spojující ekokůži s kovovou podnoží se tato židle hodí do každého interiéru, do domácího prostředí, ale také restaurací apod.

Vlastnosti židle Flair

Židle Flair má speciální tvar, který je vhodný pro pohodlné sezení. Koženka, z níž je židle vyrobena, je kvalitní a zaručí dlouhodobou životnost. Ocelová konstrukce taktéž potvrzuje vysokou kvalitu židle. Díky koženkovému potahu lze židli snadno udržovat. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

Design a stylizace

Jedná se o typickou retro židli, která je vhodná do bytu nebo do hospody. Vintage stylizace a hnědá barva dělají z této židle výjimečný kus nábytku, který osloví každého, kdo má rád netradiční design. Místo tradičního vzhledu mají tyto židle nový rozměr, což přispívá k elegantnímu vzhledu celého interiéru.

Hnědá vintage jídelní židle od Dan-Form

Objevte krásu a eleganci vintage jídelní židle od Dan-Form – model Flair z koženky!

Koupit židli Flair

Složení materiálu a použité technologie

Konstrukce židle je vyrobena z oceli, což zaručuje vysokou stabilitu židle. Potah židle je z ekokůže, což znamená, že kůže nebyla získána z mrtvých zvířat. Výrobci používají speciální technologii pro výrobu židle. Technologie výroby spočívá v tom, že konstrukce je vyrobena ze speciálních materiálů, které jsou potom spojeny s potahem koženkou.

Detail Hnědé vintage koženkové jídelní židle Flair

Detailnější pohled na krásnou hnědou vintage jídelní židli od Dan-Form – model Flair z koženky.

Závěr

Židle Flair od společnosti Dan-Form je krásným a elegantním kusem nábytku, který se hodí do mnoha interiérů. Židle je velmi pohodlná a stabilní díky své konstrukci a tvaru. Má velmi kvalitní koženkový potah, který zaručuje životnost židle. Takže pokud hledáte židli do vašeho interiéru, rozhodně si vyberte židli Flair.