Jak si vytvořit funkční a stylové police pro váš domov


Vytvoření funkčních a stylových polic pro váš domov může být výzvou, ale s několika jednoduchými kroky můžete mít krásně uspořádaný a praktický prostor.

Zvažte potřeby vašeho domova

Než začnete plánovat, zvažte, co potřebujete skladovat na policích. Potřebujete mít knihy, dekorace nebo potřeby pro vaše koníčky? Zvažte také, kde chcete umístit police – v obývacím pokoji, ložnici nebo kanceláři?

Vyberte si správné police

Při výběru polic zvažte nejen styl, ale také velikost a materiál. Pokud máte malý prostor, zvažte police s úložnými košíky nebo police s více úrovněmi. Pokud máte velký prostor, můžete zvážit police na kolečkách, které můžete snadno přemístit. Zvažte také, zda chcete police z přírodního dřeva, kovu nebo plastu.

Zorganizujte své věci

Než umístíte své věci na police, zvažte, jak je chcete uspořádat. Můžete je uspořádat podle barvy, velikosti nebo typu. Pokud chcete mít police vypadající profesionálně, zvažte použití košů nebo krabic pro skrytí menších předmětů.

Přidejte dekorace

Přidejte na police trochu života pomocí dekorací. Můžete použít květiny, svíčky nebo dekorativní předměty, které oživí váš prostor. Zvažte také použití knih nebo umění, které vám pomohou vytvořit zajímavý a osobní prostor.

Zvažte osvětlení

Posledním krokem je zvažte osvětlení. Pokud máte police v temném koutě, zvažte použití malé lampy nebo svítilny, které osvětlí váš prostor. Pokud máte police v blízkosti okna, zvažte použití závěsů, které umožní přirozenému světlu proniknout do vašeho prostoru.

Vytvoření funkčních a stylových polic pro váš domov může být snadné a zábavné. Sledujte tyto kroky a získejte krásně uspořádaný a praktický prostor, který bude vyhovovat vašim potřebám.

GE Capital