Kouzelná mapa pod vašimi nohami – ASIR Koberec 140 x 190!

Jste na cestách rádi? Rádi sbíráte suvenýry a dekorace, které jsou s nimi spojené? Pokud ano, pak je pro vás dětský kusový koberec s motivem Mapy právě tou správnou volbou. ASIR koberec 140 x 190 cm je kouskem, který by neměl chybět v žádném domácnostech milovníků cestování.

Materiál – 100% samet

Zjistěte více na stránce https://www.nabytekted.cz/produkt/asir-koberec-140-x-190-mapa-vice-barev.

ASIR koberec je vyroben z kvalitního materiálu, jehož výhodou je jemný sametový povrch. Díky tomu vypadá koberec velmi luxusně a je příjemný na dotek. Na sametovém povrchu se dobře udržují i jemné detaily mapy, takže se jí můžete kochat do nekonečna.

Výška vlasu – 10 mm

Koberec má výšku vlasu 10 mm, takže udržení čistoty není vůbec složité. Stačí jej pravidelně vysávat a pokud se na něj dostanou menší nečistoty ho můžete jednoduše otřít vlhkým hadříkem.

Antibakteriální protiskluzová spodní strana

ASIR koberec 140 x 190 cm je vybaven antibakteriální protiskluzovou spodní stranou. To zajišťuje, že koberec na podlaze neklouže a zároveň chrání podlahové krytiny před poškrábáním.

Lze prát v pračce

Jak již bylo zmíněno, udržení koberec čistoty není vůbec složité. Pokud by se ale stalo, že by se na něj dostala větší nečistota, neváhejte jej dát do pračky. Koberec lze prát v pračce a po vyprání se bude opět těšit svému majiteli.

Rozměr – 140 x 190 cm

ASIR koberec je k dispozici v rozměrech 140 x 190 cm, takže je ideální jako dětský koberec do ložnice či herny. Když si představíte, jak vaše děti budou sedět na mapě a učit se novým místům, bude koberec nejen krásnou dekorací, ale i výukovým materiálem.

Celkově tedy ASIR koberec 140 x 190 cm s motivem Mapy je skvělou volbou pro všechny milovníky cestování a dekorací. Proto neváhejte a pořiďte si jej ještě dnes, abyste se mohli těšit z jeho krásného vzhledu pod vašimi nohama.