Maxi Postel Šárka z masivu – kvalitní rozměry a barva, rošt zdarma!


Maxi Postel Šárka z masivu – Kvalitní rozměry a barva, rošt zdarma!

Nova postel z masivu borovice o síle 26mm, která vyniká nejen svou pevností, ale i jednoznačně dokonalým designem a kvalitou zpracování. Postel Šárka je jednou z nejžádanějších modelů, který si získal srdce našich zákazníků. Jeho univerzálnost umožňuje umiestnenie postele do každej izby, pretože je dostupné v troch farebných prevedeniach: olše, dub a ořech.

Více než jen postel

Postele jsou lakovány dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem, což jistě oceňují nejen zdravě žijící lidé. Lůžka jsou ručně barvená, broušená a znovu lakovaná, pouze tento postup zaručí požadovaný konečný výsledek. Postel vypadá dokonale a zachovává si svoju původní strukturu.

Pečlivost při výrobě

Postele se vyrábí s pečlivostí a minutiozností v našej dielni. Všechny súčasti sú vybavene kvalitním lakem, ktorý zabraňuje opotrebeniu povrchu. Postele tohoto typu sú lakovány pomocí postupu, ktorý nedává šanci nepříjeným vlivům, tak se jedná o férově zpracované výrobky zarážející v kvalitě. Postele si zachovávají svoju štruktúru a svetlo, prostriedky a prach im neubližují. Zkrátka se na posteli budeme cítit jako v sedmém nebi. Také barvy jsou velmi odolné a postupné. Postele v barevných provedeních olše, dub a ořech, jsou několikrát mořeny, aby získali uvedené odstíny, a následne dvakrát lakované a zmatněné. Kým se toho všeho dostaneme, máme doma hotový unikát, na ktorý budeme pyšní.

Jak to s postelí je s její velikostí a nosností?

Postele Šárka jsou pevné a stabilní. Nosnost postele je 120 kg. U dvoulůžek (od šířky 120 x 200 až 180 x 200 cm) je celková nosnost 240 kg. Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které sú spojeny textílií a příčky roštu sú z masivu borovice. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm. V ceně postele je rošť zdarma, tedy nemusíte řešit ani výběr roštu.

Montáž postele a materiály

Samotná montáž postele je velmi jednoduchá, kdy pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých sú zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí (120 x 200 až 180 x 200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletu šroubení je i montážní klička. Rozměrové značení postele z