Moderní a elegantní postel Cassandra2 od HALMAR v bílo-černém provedení

Postel ze série Cassandra je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Postel je čalouněná eko kůží v kombinaci bílé a černé barvy. EKO kůže je velmi praktická, protože je snadno omyvatelná.

Pokud hledáte postel, která bude nejen krásná, ale také praktická, tak je Cassandra2 tou správnou volbou. Tento model nabízí velkou výhodu v podobě 2 úložných šuplíků, které zajistí dostatečný úložný prostor.

Inovativní konstrukce postele

Design této postele je velice zajímavý. Kromě vysokého čela se projevuje také ve výstavbě postele. Cassandra2 má velice přesně konstruované dílce, které se spolu velice dobře sladí. Tento moderní design přidá vaší ložnici úplně jiný rozměr.

Postel Cassandra2 je vybavena lamelovým roštem, což výrazně zvyšuje pohodlí spánku a prodlužuje životnost matrace. Konstrukce postele je velice pevná a stabilní. Můžete se tak během spánku cítit zcela bezpečně.

Velká plocha ke spánek

Spací plocha této postele nese rozměry 160×200 cm, tudíž je dostatečnou pro dvě osoby. Délka postele je 225 cm, což je dostatečný prostor pro lidi s vyšším vzrůstem. Postel Cassandra2 má šířku 172 cm a výšku 99 cm, takže dokonale zapadne do mnoha ložnic.

Tato postel je dodávána bez matrace. Máte tak příležitost si vybrat z širokého sortimentu matrací. Zároveň si můžete být jisti, že si zajistíte postel, která vyhovuje vašim potřebám.

Závěr

je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktičnost a krásný design. Vysoké čelo s prošíváním a kombinace bílé a černé barevného provedení skvěle zapadnou do každé moderní ložnice.

Nyní máte příležitost si objednat Cassandra2 s praktickým úložným prostorem přímo na Esrom.cz

Postel Cassandra2
Detail postele Cassandra2