Moderní design pro váš interiér: Kafes II černá nástěnná lampa Opviq


Moderní design pro váš interiér: Kafes II černá nástěnná lampa

Zaujměte decentními dekorativními prvky domu

Opviq Nástěnná lampa Kafes svým specifickým zpracováním přiláká každého, kdo touží po decentních dekorativních prvcích domu. Stínidlo tvoří černé hrany obdélníku se zdobenou zrcadlovou stěnou, díky které je tato lampa zcela nepřehlédnutelná.

Netradiční kombinace žárovky a stříbrné objímky ucelí celý zdroj světla, kterému zároveň dodá na eleganci. Tím nebude Kafes pouze praktickým, ale i vysoce designovým prvkem v nadčasovém, minimalistickém i rustikálním interiéru.

Specifikace produktu:

  • Černé kovové stínidlo s hranimi obdélníka
  • Stříbrná objímka
  • Specifické zpracování
  • Vhodná do nadčasových, minimalistických i rustikálních typů interiéru
  • Návod součástí balení

Opviq Nástěnná lampa Kafes II

Kafes je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí něco výjimečného v prostoru, kde neusilují o přehnanou pozornost. Stylová a decentní lampa, která vynikne v prostorách jako je kancelář, ložnice či obývací pokoj.

Podobně jako černá barva, je i design Kafes i objektem moderního minimalismu. Lampa je vhodné pro jakýkoli interiér, kde oceníte jednoduchost a čistotu designu.

I přesto, že může být lampa Kafes klopotou pro rozhodování, zda tuto nástěnnou lampu získat, věříme, že získáte jedinečný kousek, který vám bude sloužit a osvětlovat váš prostor.

Pokud uvažujete o pořízení nástěnné lampy pro váš interiér, pak je Kafes II černá nástěnná lampa tou správnou volbou pro vás.