Moderní koženková podnožka Twilight v trendy světle šedé barvě

Nadčasová podnožka Twilight s čalouněním z ekokůže ve světle šedém odstínu splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design.  Její robustní provedení inspirované retrem zaručí, že se stane působivým a zajímavým prvkem vašeho interiéru. Podnožka Twilight skvěle doplní stejnojmennou sérii. 

Podnožka Twilight

Jedinečný styl řady Twilight

Zamilujte si jedinečný styl řady Twilight a dejte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr. Podnožka Twilight je vyrobena z ekokůže, což z ní dělá příjemný a měkký povrch na dotek. Světle šedá barva pak působí velmi moderně a trendy. 

K čištění doporučujeme bavlněný hadřík

Tip:  K čištění a údržbě doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě. Tak zaručíte, že si podnožka Twilight zachová svůj vzhled a kvalitu po mnoho let používání. 

Podnožka Twilight

Celá řada Twilight se skvěle hodí do moderních interiérů a její minimalistický design umí dodat místnosti to pravé tajemství. Pokud hledáte dekorativní prvek s funkcí, pak je podnožka Twilight tou nejlepší volbou. 

Koupit podnožku Twilight můžete zde: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/hoorns-svetle-seda-kozenkova-podnozka-twilight