Nová MARLETT komoda 3S v dubu lefkas tmavém pro stylové interiéry


Hledáte moderní a stylovou šuplíkovou komodu pro váš domov? Pak se určitě podívejte na novinku v naší nabídce – MARLETT komodu 3S v dubu lefkas tmavém.

Funkčnost a design

Tato komoda skvěle zapadne do každého moderního interiéru díky svému jednoduchému a elegantnímu designu. Nejenže vypadá skvěle, ale také nabízí dostatek úložného prostoru. S rozměry (šxhxv) 90 x 43 x 80 cm a třemi šuplíky, vám MARLETT komoda nabídne spoustu místa pro uložení věcí, které potřebujete mít po ruce.

Navíc tato komoda má bezúchytový systém, což znamená, že se otevírá lehkým stisknutím šuplíku. Tento designový prvek perfektně zapadá do celkového minimalismu komody a dodá jí punc elegancie.

Kvalitní materiál

MARLETT komoda je vyrobena z kvalitního laminovaného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Šedý dub lefkas tmavý je moderní a elegantní barva, která dokáže opticky zkvalitnit jakýkoliv interiér.

Komoda je velmi pevná a stabilní, má nosnost šuplíku až 5 kg. Tuto komodu můžete bez obav používat bez obav, že by se pokřivila nebo zničila.

Nabídka dodání

MARLETT komodu 3S v dubu lefkas tmavém dodáváme v demontovaném stavu, což zaručuje bezproblémovou dopravu a umístění v bytě. Pokud nejste zdatní v montáži, sestavení komody vám rádi přejdeme a zvládnete to sami.

Navíc naši zákazníci mají záruku 24 měsíců na tento produkt. To znamená, že pokud s komodou nebudete spokojeni, můžete ji kdykoliv reklamovat.

Tak neváhejte a pořiďte si tuto moderní a praktickou komodu pro váš domov! Můžete si ji objednat přímo na našem eshopu na odkaze: Bestnabytek.cz.