Recenze: Hans Home Rohožka Clean & Go 105349 v šedé/černé barvě – rozměry 45×67 cm


Recenze: Hans Home Rohožka Clean & Go 105349 v šedé/černé barvě

Moderní rohožky CLEAN & GO od výrobce Hanse Home jsou velice příjemné na dotek a zároveň velmi odolné.

Vyrábí se z extra savého a elastického polyamidu a na rubové straně jsou opatřené gumovou podložkou, díky čemuž jsou skvělou volbou do prostoru s vysokou frekvencí chůze. Rohožka se velmi rychle přizpůsobí stopě a velmi efektivně zadržuje nečistoty z obuvi.

Efektivně zadržují nečistoty z obuvi a vlhkost absorbují pouze minimálně.

Rohožka Clean & Go odvádí svou práci skvěle a zvládne zadržet i větší množství nečistot, aniž by se přelila. Navíc vlhkost absorbují pouze minimální, což zaručuje, že se na rohožce nebudou neradostně množit bakterie.

Velkou výhodou je snadná údržba – rohožky jsou pratelné na 30 °C.

Údržba rohožek Clean & Go je velmi jednoduchá. Díky savosti a elastickosti polyamidových vláken není třeba rohožky čistit často. Pokud se však skvrny objeví, rohožku stačí vložit do pračky na 30 °C.

Tip: Podívejte se i na naši nabídku kusových koberců.

Naše nabídka kusových koberců je velmi široká a určitě najdete ten správný kousek, který Vašemu bytu dodá ten správný šmrnc.

Hanse Home Rohožka Clean & Go

Závěrem lze říci, že rohožka Clean & Go od Hanse Home je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a odolnou rohožku, která dokáže efektivně zadržet nečistoty a vlhkost. Navíc je velmi snadno udržovatelná, což je další velkou výhodou. Pokud tedy posouva v našem obýváku i Vás nečistoty a vlhkost přes vaše staré matrace, je čas na výměnu. Vyzkoušejte rohožku Clean & Go od Hanse Home a uvidíte, že to byla ta správná volba. Pokud však preferujete kusové koberce, neváhejte navštívit naši nabídku, kde najdete koberce pro každý pokoj v domě.

Za zakoupení rohožky Clean & Go asi nesáhnete o měsíc později! Nezapomeňte si ji objednat na našem e-shopu na adrese maliboo.cz.