Recenze pohovky Falco Impuls Enjoy 2: Jak správně vybrat béžovou?


Recenze pohovky Falco Impuls Enjoy 2

Jak správně vybrat béžovou pohovku? Pokud hledáte pohovku, která je vyrobená v jednoduchém a zároveň nadčasovém designu, který nepodléhá módním trendům, tak je pohovka Impuls od Falco tou správnou volbou. A co je nejdůležitější, hodí se do každého interiéru a skvěle ho doplní.

Rozměry a výplň pohovky Impuls

Jedná se o pohovku o rozměrech 170 x 81 x 83 cm, takže nezabere moc místa a vhodná i do malých pokojů. Výplň sedáku tvoří pružiny bonell s kvalitní PUR pěnou, což zaručuje vysokou pohodlnost a pohodlné sezení.

Rozkládací pohovka s úložným prostorem

Impuls je rozkládací pohovka s úložným prostorem. K dispozici je pro Vás velký úložný prostor, takže si můžete uschovat své věci a nebudou Vám ležet na očích. Díky jednoduchému rozložení pomocí systému klik-klak vznikne lůžko k občasnému přespání. Plocha pro rozložení lůžka má rozměry 110 x 170 cm.

Nezapomeňte na doplňky a dekorace

Impuls je k dispozici v krásné béžové barvě, ale vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit. Pokud si tuto pohovku oblíbíte, určitě si musíte poradit s tím, jak ji doplnit o další dekorace tak, aby všechny prvky spolu ladily.

Závěrečné shrnutí

Pokud hledáte nadčasovou béžovou pohovku s úložným prostorem, pohovka Impuls Enjoy 2 od Falco je správnou volbou. Nabízí vám pohodlné sezení s kvalitní PUR pěnou a pružinovými bonell, rozkládací systém a úložný prostor. A to vše v jednoduchém a nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru.

Pohovka Impuls Enjoy 2

Ilustrační obrázek – reálná pohovka se může lišit v barvě a designu podle vašeho výběru

Vyberte si tu správnou béžovou pohovku a užijte si maximální pohodlí v interiéru svého bytu nebo domu. Pohovka Impuls Enjoy 2 je skvělou volbou, která splní vaše požadavky na nadčasový design, pohodlné sezení a úložný prostor pro vaše věci.

Zjistit více o pohovce Impuls Enjoy 2