Ručně tkaný koberec Breeze of obsession 150 ANTHRACITE – 120×170 – exkluzivní kousek do vašeho interiéru!


Moderní koberec Breeze of obsession 150 v tmavém antracitovém provedení je bez vzoru. Vyroben je ručně ze 100% tencelu. Koberec má vysokou odolnost, díky decentnímu provedení se hodí do klasického i moderního interiéru.

Ručně tkaný koberec Breeze of obsession 150 ANTHRACITE – nejlepší volba pro váš domov

Přemýšlíte, jak doplnit svůj interiér o kousek, který zanechá nezapomenutelný dojem? Ručně tkaný koberec Breeze of obsession 150 ANTHRACITE je tou nejlepší volbou. Vyroben je ručně z kvalitního materiálu, který mu zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost.

100% tencel – pohodlí pro vaše nohy

Koberec Breeze of obsession 150 ANTHRACITE je vyroben z kvalitního materiálu – 100% tencelu. Tento materiál se vyznačuje svou jemností a příjemností na dotek. Při chůzi po něm pocítíte měkkost a pohodlí a vaše nohy si užijí maximální komfort.

Moderní design v provedení bez vzoru

Koberec Breeze of obsession 150 ANTHRACITE je bez vzoru, což ho činí jedinečným a nezaměnitelným. Jeho moderní design dokonale zapadne do každého interiéru a dodá mu osobitý šarm. Tmavé antracitové provedení pak poskytuje pocit elegačnosti a luxusu.

Breeze of obsession 150 ANTHRACITE – skvělá volba pro klasické i moderní interiéry

Koberec Breeze of obsession 150 ANTHRACITE se snadno hodí do každého interiéru. Díky svému decentnímu provedení se hodí jak do moderních, minimalistických interiérů, tak do klasických interiérů s bohatší výzdobou. Jeho tmavé antracitové provedení pak dokonale ladí s různými barevnými kombinacemi.

Kde si můžete koberec Breeze of obsession 150 ANTHRACITE pořídit?

Podívejte se na naše stránky Nábytek přehledně a vyberte si tento exkluzivní kousek do vašeho interiéru. Nabízíme ho v rozměru 120×170 za dokonalou cenu a kvalitu zaručujeme!

Ručně tkaný koberec Breeze of obsession 150 ANTHRACITE

Koberec Breeze of obsession 150 ANTHRACITE je tou nejlepší volbou, pokud hledáte moderní, unikátní kousek do vašeho interiéru!