Sada dětských modrých nástěnných polic z LEGO® Bricks

Stylová nástěnná police Brick od značky LEGO® si získá nejen milovníky této legendární stavebnice. Její originální design a modrá barva přitáhne pozornost každého malého i velkého fanouška LEGO®.

Sada dětských modrých nástěnných polic z LEGO® Bricks

Kompatabilita s LEGO® stolními boxy a mini hlavami

Pokud už doma máte nějaké LEGO® stolní boxy nebo mini hlavy, neváhejte a pořiďte si také tuto stylovou nástěnnou polici. Díky své kompatabilitě s ostatními LEGO® produkty ji můžete neustále obměňovat a tvořit si své vlastní unikátní a kreativní řešení.

Kompatabilita s LEGO® stolními boxy a mini hlavami

Parametry polic

Tato sada obsahuje celkem dvě police, menší a větší velikosti. Menší police jsou o rozměrech 15,9 x 21,1 x 15,9 cm a větší police pak 31,8 x 21,1 x 15,9 cm. Tyto parametry jsou ideální pro vystavení knížek, hraček nebo suvenýrů z cest. Užijte si tyto stylové police pro uložení vašeho oblíbeného materiálu a nechte je tak na odiv celému světu!

Zde najdete tuto stylovou nástěnnou polici Brick

Pokud máte obavy z bezpečnosti plastu, ze kterého jsou police vyrobeny, nemusíte se obávat. Jsou vyrobeny z plastu ABS, ve kterém nenajdete BPA či ftaláty.

Poznámka k bezpečnosti polic

Tato sada dětských modrých nástěnných polic z LEGO® Bricks je ideálním způsobem, jak si doplnit dětský pokoj o něco skutečně originálního a zábavného. Nejdůležitější je však to, že díky této police budou vaše děti moci mít své oblíbené hračky a knihy vždy na dosah ruky. Co si tedy ještě přát víc? Pořiďte si tuto sestavu hned teď!