Samozavlažovací květináč Quadrato Grande – ideální pomocník pro milovníky kytek


Není radostí pro žádného milovníka květin, když se rostliny vadnou a postupně usychají. Nový samozavlažovací květináč Quadrato Grande však tuto bolestivou skutečnost změní.

Tento květináč má důmyslný samozavlažovací systém, který rostlinkám dodá vláhu a živiny. Součástí je i rošt, který odděluje zeminu od zásobníku vody. Balení obsahuje i nalévací trubici a vodoměrku.

Jak funguje samozavlažovací květináč Quadrato Grande

Samozavlažovací květináč Quadrato Grande má dva oddělené kontejnery – jeden pro květiny a druhý pro vodu. Mezi nimi se nachází rošt, který odděluje zeminu od zásobníku vody. Rostliny mohou kořenit a nasávat vlhkost bez toho, aby byly zaplaveny.

Voda se dodává skrze trubici, která se vloží přesně tam, kde se nachází prázdnoty v substrátu. Dostatečné množství vody je tak zajištěno i v případě, že zapomeneme zalévat.

Proč si pořídit samozavlažovací květináč Quadrato Grande

Květináč Quadrato Grande je ideální volbou pro všechny ty, kteří rádi tráví čas v zahradě a na balkóně a chtějí mít své rostliny v perfektním stavu. Cena za samozavlažovací květináč je více než rozumná, a proto si ho může pořídit každý, kdo chce své rostliny chránit před vyschnutím.

Květináč Quadrato Grande je také velmi praktický, zejména pro ty, kteří mají náročné pracovní povinnosti a nemají dostatek času na zalévání. Samozavlažovací květináč se postará o vaše rostliny sám, díky čemuž vám ušetří nemálo práce.

Získejte květináč Quadrato Grande na srovnavacnabytku.cz

Pokud jste zaujali a chcete si pořídit samozavlažovací květináč Quadrato Grande, navštivte internetový obchod srovnavacnabytku.cz. Na stránkách najdete veškeré informace o výrobku i o možnostech objednání.

Samozavlažovací květináč Quadrato Grande je nutností pro každého, kdo miluje květiny a chce je mít vždy v perfektním stavu. Na srovnavacnabytku.cz ho můžete získat za úžasnou cenu!

Tak neváhejte a objednejte si samozavlažovací květináč Quadrato Grande ještě dnes!

Samozavlažovací květináč Quadrato Grande

Nezapomeňte si pořídit samozavlažovací květináč Quadrato Grande a užijte si krásné rostliny bez obav, že uschnou.

Odkaz na samozavlažovací květináč Quadrato Grande