Vánoční svícen s jmelím – asociace na bílou barvu


Vanocni svicen s jmelim

Popis produktu

Vánoční svícen na čajovou svíčku je ozdoben dekorativním umělým jmelím a jutovým provázkem. Svíčen je vyroben z bílého skla, které dotváří zimní a vánoční atmosféru. Tento kus nesmí chybět na žádném vánočně vyzdobeném stole. Skleněný svícen slouží nejen jako ozdoba, ale také jako příjemné a útulné světlo pro romantický večer.

Vánoční svícen a jmelí

Jmelí patří mezi nejstarší a nejdůležitější symboly vánočního svátku. Jmenují se podle stromu, na kterém roste a v minulosti bylo považováno za posvátnou rostlinu. Jmelí bylo používáno na ochranu před zlem a jako amulet, který nosili lidé na krku. Dnes se našli jiné způsoby, jak je použít a to například v dekoracích. Vánoční svícen s jmelím je krásným způsobem, jak do bytu přivést vánoční atmosféru.

Ryzí bílá barva

Bílá barva je perfektní kombinací s zeleným jmelím, protože symbolizuje čistotu, úspěch a naději. Bílá svíčka na bázi jmelí poskytuje velmi sofistikovaný dojem a dává nápad na čistý, osvětlující a zahřívající přístup ke způsobu, jak vám září spousta nápadů v hlavě a to vše s vůní vánočních koření či jehličí.

Vanocni svicen s jmelim

Závěr

Završte své vánoční dekorace bílým vánočním svícenem ozdobeným jmelím a pověste si na stromkovou svíci. Svíčka vám přinese pohodu a klid v chladné zimě a dodá vánoční náladu do všech koutů vašeho bytu. Koupit tento vánoční svícen s jmelím můžete za skvělou cenu na našem e-shopu.