Vintage hnědý běhoun 250×80 cm od Hanse Home

Hledáte koberec, který by byl užší, ale dlouhý? Takový, který poslouží jako běhoun na podlahu či předložka před postel? Pak jste ho našli! Nabízíme Vám nádherný hnědý běhoun od Hanse Home, který měří 250×80 cm.

Odolný a snadno se čistí

Tento koberec je vyroben z polypropylenu, který má zvýšenou odolnost vůči vodě a nečistotám. To znamená, že je snadno udržovatelný a vydrží Vám dlouho. Ať už ho použijete jako běhoun nebo předložku, nebude se Vám na něm hromadit nečistota a špína, takže bude vždy vypadat jako nový.

Kromě hodnotného materiálu také disponuje velmi elegantním designem. Jeho hnědá barva v kombinaci s vintage stylem dodá Vašemu interiéru útulnost a jedinečný vzhled. Navíc je toto provedení velmi oblíbené, takže jistě nebudete litovat své volby.

Univerzální použití

Koberec Hanse Home můžete použít na mnoho způsobů a do mnoha prostor. Pokud máte v ložnici postel, můžete jej položit pod ni a vytvořit tak pěknou předložku. Tento rozměr je také ideální jako běhoun u vchodu do Vašeho bytu nebo domu.

Pokud trávíte hodně času v kanceláři a nechcete si ničit kobercem podlahu, můžete tento běhoun použít jako kancelářskou podložku. Je to více než praktické a navíc zdokonalí interiér Vaší kanceláře. Důležité je, že se nejen dobře drží na podlaze, ale i díky své velikosti je dostatečně prostorný na práci s počítačem nebo psaní.

Hanse Home běhoun

Závěrem

Na závěr Vám nabízíme odkaz na náš web, kde si můžete toto krásné zboží zakoupit. Na našem webu naleznete také mnoho dalších produktů pro Váš domov nebo kancelář. Stačí kliknout na tento odkaz https://www.skvelynabytek.cz/produkt/hnedy-koberec-behoun-250m80-cm-vintage-hanse-home-2 a nechat se inspirovat.

Přejeme Vám příjemné nakupování!