Vylepšete si interiér – Plakát Travelposter Côte d’Azur, 30 x 40 cm


Za značkou Travelposter se skrývá londýnský ilustrátor Henry Rivers

Když hledáte ten pravý doplněk do svého interiéru, hledáte něco, co vás bude oslovovat a nabídnout prožitek z nádherných míst. A právě to je cílem, kterému se snaží vylézt vstříc Travelposter.

Který momentálně tvoří z Paříže

Henry Rivers je ilustrátor, jehož práce se velmi jednoduše charakterizuje – tvoří jednoduché, minimalistické plakáty s nádhernými výhledy, které se vám budou líbit při každém pohledu.

Inspiraci nachází ve starých reklamních plakátech a minimalismu

Tyto plakáty jsou inspirované starými reklamními plakáty z doby před stovkami let, které byly plné pestrobarevných ilustrací a reklam na cestování. Rivers se ale od minulosti odvážil a svými plakáty je posunul o další krok dál, posouvá minimalismus a jednoduchost do nové dimenze.

Jako nadšený cestovatel vytváří plakáty odkazující na ta nejkrásnější místa planety

Travelposter se zaměřuje na to nejkrásnější, co naše planeta nabízí. Začínáme v Paříži a pokračujeme směrem na jih do úžasného Cannes, kde objevíme krásy azurového pobřeží. Pokud jste do této oblasti ještě nedorazili, tato krása vás rozhodně odmění.

Podívejme se společně, na jaká místa nás zavede ♥

Plakáty Travelposter jsou tou pravou volbou, pokud hledáte něco kouzelného pro svůj dům nebo kancelář. A pokud jste fanoušky designu obecně, oceníte i fakt, že plakát je velmi kvalitně vytisknut a zabalen pro bezpečnou cestu.

Plakát Travelposter Côte d'Azur, 30 x 40 cm

Travelposter Côte d’Azur – jednoduchá krása a nádhera, která vám bude dělat radost i za mnoho let. Pořiďte si jej dnes a nechte se unést do království azurového pobřeží.

Více informací o plakátu a možnost zakoupit si ho najdete na webu Nářadí.cz