Zelený kovový konferenční stolek s keramickým obkladem od ZUIVER GLAZED


Designový stolek pro ty, kteří hledají něco originálního

Pokud patříte mezi milovníky designových kousků a hledáte něco netradičního do vašeho interiéru, je ZUIVER GLAZED konferenční stolek tou správnou volbou. Skvěle se hodí nejen do kanceláře, ale i do obývacího pokoje.

Unikátní materiál a jednoduchý design

Deska stolu je vyrobena z MDF s keramickým obkladem v zelené barvě, který spolu s černou kovovou konstrukcí tvoří originální designový celek. Díky použití keramiky je stolek odolný a snadno se udržuje. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

Velikost a rozměry

Stůl má rozměry 93×43 cm a výšku 35 cm, což je dostatečně prostorné pro konferenční schůzky nebo jako lůžko pro vaše oblíbené rostliny. Můžete ho použít také jako noční stolek nebo jako dekoraci v obývacím pokoji.

Koupě a doprava

Stůl si můžete objednat přímo na stránkách naradi-cz.cz, kde si můžete vybrat z široké nabídky designových kusů od ZUIVER GLAZED. Doprava probíhá rychle a spolehlivě přímo k vám domů.

Závěr

ZUIVER GLAZED konferenční stolek je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco speciálního a originálního. Díky keramické desce se jedná o celkově velmi odolný a snadno udržovatelný kus nábytku, který vám bude sloužit po řadu let. Pokud máte rádi netradiční designové kousky, určitě vám ho doporučujeme.